Yemek Kulübü - Beyoğlu - Yenihayat'ın TadıYenihayat'ın Tadı
Canım tatlı istedi, Kebap nerede yenir?, Keyif yerleri

Yemek Kulübü – Beyoğlu

12 Ekim 2013

2
Öğrenci, çalışan ve turistler için harika bir mekan. İstiklal Caddesi üzerinde Yemek Kulübü, fiyat/lezzet bakımından geçer not alsa da porsiyonlar küçük. Menü geniş, öğle ve akşam yemeği için tercih edilebilir.

169 yıllık Markiz Pastanesi, kar etmeyince Yemek Kulübü Markiz ile karşımıza çıktı. Artık pastanın yerini makarna, et yemekleri ve çorba aldı. Beyoğlu, Taksim, Asmalımescit civarındaki restoranlara göre fiyatlar çok uygun ve lezzetli. Yolunuz düşerse bir deneyin. Benden tavsiye; alt katı tercih edin. Edin ki tarihin tadını alın…

a3
Mercimek çorbası 1.5 lira. Bu fiyata en son ne zaman çorba içtim diye düşündüm ama bir türlü cevap bulamadım. Tadı yerinde ama tuzsuzdu…

4
Beğendili Beef, buranın en çok tercih edilen yemeklerinden… Hünkar beğendi ve soslu mantarlı biftek, porsiyon olarak küçük olsa da fiyat/lezzet bakımından geçerli not alıyor. Fiyatı 11.45 lira.

3
Soslu mantarlı biftek, patates kızartması ve pilav ile sunulan “Beef Stroganoff” da buranın en fazla tercih edilen/beğenilen lezzetlerinden… Beğendili beef ile aynı fiyatta.

2
Foursquare yorumlarına bakarken tavsiyelerden sufleyi gördüm. Denemekte fayda var diyerek, bir adet de sufle ekledim siparişe. Dondurması daha geçer not alsa da sufle, beklediğimden çok daha iyiydi. Yemeğinizin üzerine kesin denemelisiniz. Uzuuun uzun beklemeye de gerek yok; birkaç dakika içerisinde geliyor.

1

Menü oldukça detaylı ve geniş. Porsiyonlar biraz küçük, fiyatların uygunluğundan olsa gerek diye düşünüyorum. Poşette verilen ekmekler ücretli, 0.20 lira. Her zaman kalabalık ve servis konusunda çoğu zaman sıkıntı yaşanıyor. Biraz sabırlıysanız eğer bu konuyu pek sorun yapmayabilirsiniz.

6

Menüyü koymama rağmen hesabı da paylaşmak istedim. Foursquare yorumlarında “Yemediğimiz/içmediğimiz şeyler hesaba katılıyor” şeklinde birçok yorum gördüm. Benim hesapta öyle bir şey olmadı ve menüde yazan fiyatla hesaptaki fiyatlar aynıydı, sıkıntı yaşamadım.

Rezervasyon almıyor, tüm kartları geçerli, dışarıda oturma alanı yok.

hesap
YEMEK KULÜBÜ – BEYOĞLU
İstiklal Caddesi No: 172
0212 2522701

Yorumlar

yorum

İlginizi Çekebilir

Hiç Yorum Yok

Yorum Yap