Maslak Döner - Maslak - Yenihayat'ın TadıYenihayat'ın Tadı
Kebap nerede yenir?

Maslak Döner – Maslak

25 Ağustos 2013

7
Maslak’ta bir iki yer dışında iyi döner yapabilen yer yok. Maslak Döner, bu boşluğu kısa süre içerisinde doldurdu. Tandırda birkaç saniyede yapılan taze ve sıcacık lavaşın yanı sıra kaliteli, iyi pişen etiyle Maslak çalışanların beğenisini kazandı.

Bu kez ben değil, lezzet bana geldi. Doğuş Power Center’a kısa bir süre önce açılan Maslak Döner, hem DPC hem de Maslak bölgesinde çalışanların beğenisini kazandı. Sanayi ve çok kalabalık Şütte’yi saymazsak yakın çevrede; öğle yemeğinde döner yenebilen bir yer yok. Maslak Döner bu boşluğu en iyi şekilde doldurmayı başardı.

5
Menüde Susurluk ayranı yazıyor. Yalandan değil… Kocaman bardakta, tuzu, tadı ve yoğunluğu güzel. Susurluk’takiler gibi bol köpüklü olmaması da benim için tercih sebebi; öyle olunca ağız-burun köpük oluyor. :)

4
Lavaş için özel tandır var. Artık İstanbul’un birçok dönercisinde buna şahit olabiliyorsunuz. Sıcacık, yumuşacık lavaşlarla eti sarmak gerçekten büyük keyif veriyor. Ufak bir kasede de salata geliyor. Tek eksik patates, maalesef olmamış.

3
Patatesi olmamış diyorum; siz fotoğraftan baktığınızda da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Soğuk patates sınıfta kalıyor ve ete yakışmıyor. Ete gelecek olursak; et şahane! Nereden alıyorlar, nasıl yapıyorlar bilemiyorum ama eti gerçekten çok lezzetli. Plaza çalışanları için burası gerçekten bir nimet. Umarım bu çizgiyi bozmazlar.

1
Fiyatlar Maslak standartlarına göre uygun… Çünkü Maslak’ta 12-13 liraya öğle yemeği yemek çok mümkün değil. Hem uygun fiyat, hem de lezzetli…

6

MASLAK DÖNER
Doğuş Power Center; Maslak Mh., Ahi Evran Caddesi – Maslak
212 346 25 15

Yorumlar

yorum

İlginizi Çekebilir

Hiç Yorum Yok

Yorum Yap